Mobil

ZTE şirketi Blade A7s 2020 modelini duyurdu

ZTE şirketi Blade A7s 2020 modelini duyurdu

 

ZTE şirketi, giriş seviyesindeki özelliklerin yanı sıra fazlasıyla uygun bir fiyat etiketi bulunan yeni akıllı telefonlarından ZTE Blade A7s 2020 modelinin duyurusunu gerçekleştirdi. Söz konusu bu cihaz, akıllı telefonlardan beklentisi yüksek durumda bulunmayanlara uygun fiyatla bir çözüm sunmuş oluyor.

Çin asıllı teknoloji firmalarından ZTE, giriş seviyesinde bulunan en yeni akıllı telefonu olarak öne çıkan ZTE Blade A7s 2020 adlı modelini resmi bir şekilde duyurdu. Çok ilginç bir biçimde ne Qualcomm şirketinin ne ise MediaTek şirketinin işlemcisine sahip durumda bulunan Blade A7s 2020 modeli, gücünü Unisoc SC9863AV işlemcisinden almakta.

6,49 inçlik büyüklüğe sahip olan HD+ TFT bir ekranla karşımıza gelen ZTE Blade A7s 2020 adlı model, ince çerçevelerin yanı sıra damla çentikli bir tasarımı da üzerinde barındırıyor. Söz konusu cihaz, seviyesine bakıldığında hiçte fena sayılmayacak bir ekran ve gövde oranı sunmakta.

Unisoc SC9863AV işlemcisini 3 GB’lik bir RAM, 64 GB’lik bir dahili depolama alanıyla desteklemiş bulunan söz konusu cihaz, 4.000 mAh gücündeki bir bataryası ile birlikte bir günü rahat bi şekilde çıkarmayı vadetmekte. Fakat cihazın sadece 10W gücünde şarj desteği sunuyor olması, bataryayı şarj edebilmenin bayağı bir uzun zaman alacağını göstermekte.

Mavi renkle birlikte siyah renk olmak üzre iki tane değişik renk seçeneğiyle karşımıza çıkacağı açıklanan ZTE Blade A7s 2020 modeliyle ilgili 149 Euro tutarında (ortalama 1500 Türk Lirası tutarında + vergiler) fiyat etiketi açıklaması yapılmış bir vaziyette. Söz konusu modelin ’Türkiye garantili bir şekilde’ ülkemiz içerisinde satışa çıkartılması da beklenmemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close