Mobil

ZTE Blade 20 modelinin tanıtımı yapıldı

ZTE Blade 20 modelinin tanıtımı yapıldı

 

ZTE Blade 20 isimli yeni telefon modeli, su damlası çentik tasarımına üzerinde yer veren 6.49 inç büyüklüğündeki ekranda 1560 x 720 özelliğinde bir çözünürlük sunmakta. %91.9 benzerinde fazlasıyla etkileyici bir ekran ve gövde oranıyla karşımıza çıkan akıllı telefon, ön kısımda 8 megapiksel çözünürlüğü bulunan bir selfie kamerasını barındırmakta. Blade 20 modelinin arka kısmını çevirdiğiniz zaman da 16MP ile birlikte 8MP ve 2MP özelliklerine sahip 3’lü kamera kurulumu karşımıza çıkıyor

MediaTek P60 isimli işlemciden gücünü almakta olan amiral gemisi, 4 GB’lik bir RAM ve 128 GB’lik (microSD desteğiyle birlikte 512 GB’lık bir özelliğe kadar da yükseltilebilmekte) bir depolama alanıyla karşımıza geliyor. 3.5 milimetrelik kulaklık jakının yanı sıra Micro USB portu bulunan telefon, tam tamıne 5000 mAh gücündeki bir tane bataryadan gücünü alıyor.

Tam olarak 190 gramlık bir ağırlığa sahip olarak karşımıza çıkan ZTE Blade 20 isimli model, kutudan ise Çin asıllı markanın MiFavor arayüzünün üstüne kurulmuş Android 9 Pie işletim sistemiyle birlikte çıkmış oluyor.

Bugünden itibaren Çin içerisinde piyasaya çıkmış olan ZTE Blade 20 isimli model, 999 yuan tutarındaki (141 dolar tutarında yani 815 Türk Lirası tutarındaki) bir fiyatiyla alıcılarını bekliyor. Akıllı telefon modelinin ülkemiz içerisinde satışa çıkıp çıkmayacak olduğu da halen kesin değil.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close