Uygulama

Youtube’den yeni bir özellik: Süper Teşekkür

Youtube'den yeni bir özellik: Süper Teşekkür

 

YouTube platformu, hizmet vermiş olduğu 68 tane farklı ülkede ‘Süper Teşekkür’ adına sahip yeni bir para kazanma yönteminin testlerine başlamış oldu. Kullanıcılar, söz konusu bu özellikle beraber beğenmiş oldukları videolara belirli miktarlarda ödeme yaparak, özel yorumlar yapabiliyor olacaklar.

Dünya üzerindeki en büyük çevrimiçi video paylaşım platformlarından biri olarak öne çıkan YouTube, içerik üreticilere özel olarak çok daha yeni bir para kazanma yönteminin testlerine başlamış oldu. Firmanın resmi blog sayfası üzerinden duyurusu yapılan ve şimdilik beta dahilinde denenmekte olan bu özellik, kullanıcıların içerik üreticiler için ‘Süper Teşekkür’ (Super Thanks) sayesinde bahşiş bırakmalarını sağlıyor olacak. Pekala biçin bahşiş dedik?

YouTube adlı platformun test etmeye başlamış olduğu Süper Teşekkür adına sahip özelliği, bir tane videoya belirli bir miktarda destek olunabilmesini sağlamış oluyor. Bunun sayesinde ise kullanıcılar, desteklemekte oldukları içerik üreticileri için ufacık bile olsa destek verebiliyor olacaklar. Şu zamanlarda 68 farklı ülkede kullanılabilir hale getirilmiş olan Süper Teşekkür, gelecek dönemler içerisinde dünyanın tamamında yayılmış olacak. Türkiye’de yer alan içerik üreticiler, söz konusu bu özelliği kullanabilme amacıyla bir müddet daha beklemek zorundalar.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close