Uygulama

Youtube Canlı Abone Kazanma – Abone Arttırma Yolları

Youtube Canlı Abone Kazanma – Abone Arttırma Yolları

 

Youtube, tüm videolarınıza her zaman gösterilebilecek bir filigran eklemenizi sağlar.Bu filigran her videonuzun sağ alt kısmına Abone Ol butonu ekler. Filigran eklemek için Youtube kanal ayarlarında Marka Bilinci Oluşturma seçeneğine gelin.Daha sonra Filigran ekle butonuna tıklayın.Açılan pencerede Dosya Seç butonuna tıklayın ve resmi ekleyin.
Bu basit işlemle kullanıcılara videomuzu izlediği esnada abone olmalarını hatırlatacak ufak bir uyarı göndermiş olacağız.

Video yüklerken Açıklama kısmını düzenleyebilirsiniz ancak bu yöntem ile her videonuz açıklama kısmında kullanabileceğiniz abone olmayı hatırlatıcı mesajların otomatik olarak eklenmesini sağlar. Bunu ayarlamak için Kanal ayarlarında Yükleme Varsayılanları seçeneğine gidin ve Açıklama kısmına örneğin; “Kanalıma abone olmak isterseniz bu linke tıklayarak abone olabilirsiniz.” gibi birkaç hatırlatıcı cümle eklemek canlı abone kazanmak adına atılmış en iyi adımlardan biri olabilir.

Kanal Linkine Tıklandığında Abone Olma penceresinin çıkması (Canlı Abone Kazanma Önerisi). Bu bağlantı Youtube kanalınız için kullanıcıların kanalınıza hızlıca abone olmalarını sağlar.

Bunu nasıl yapacaksınız ?

Kanalınızın url bağlantı linkinin sonuna (?sub_confirmation=1) kodunu ekleyin.Ve bu linki herkesle paylaşın. Youtube kanalınızı oluşturmadan önce ilk yapmanız gereken kanalınızın hangi konularla alakalı olacağını planlamaktır. Sonra ise videoların ne yönde gideceğinin planlamasını yapmak gerekir. Neyi sevdiğinize karar verin. Çünkü sevdiğiniz işi yapmak sadece Youtube için demiyorum gerçek hayatta da başarı ve mutluluk için daha önemlidir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close