Mobil

Xiaomi’yi durdurmak çok zor

Xiaomi'yi durdurmak çok zor

 

Xiaomi şirketinin ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde Mi 11 Ultra adlı modeli piyasayı sürmesinin ardından telefonun kırkı bile çıkmadan akıllar yeni modele gitmeye başladı. ‘Mi 11 Ultra modelinin kamerası çok harika, pekala daha ne denli gelişebilir’ ifadelerine yer veren tüketicinin soru işaretlerine bir yenisini daha ilave eden ise, yeni bir amiral gemisinin 192 MP’lik bir kameraya sahip olarak geleceği sızıntısı olmuş durumunda. Marka ile birlikte model belirtilmemiş olsa da medya, telefonun Mi 12 Ultra modeli olduğunu tahmin etmekte.

Çin asıllı akıllı telefon üreticilerinden Xiaomi şirketi, Mi 10 adlı aileden bu yana en iyi donanımlarını Ultra modellerine harcamış oldu. Bu yıl Mart ayı içerisinde amiral gemisi Mi 11 Ultra modelini çıkartmış olan firma, telefonun ilk olarak kamera olmak üzre donanımsal özellikleri sayesinde alıcıları da memnun etmiş oldu. Kameranın kalitesi ne denli daha yükselir diye düşünürken, seneye çıkacağı açıklanan cihazlarla alakalı yeni bilgiler de gelmiş oldu.

Seneye karşımıza çıkacağı bilinen Xiaomi Mi 12 Ultra modelinin gücünü Snapdragon 895 yonga setinden alacak olduğu bilgisi ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde internete yayılmaya başlamıştı. Güncel modelde yer alan kamera daha ne kadar yükselebilir derken, yeni modelin kamerasına yönelik olarak çok daha yeni bir iddia ortaya çıkmış oldu. İddiaya bakılırsa Xiaomi 12 Ultra modeli, tam tamına 192 MP özelliğine sahip bir ana kamera taşıyor olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close