Teknoloji

Xiaomi’nin Piyasa Değeri Maksimum Seviyeye Yükseldi:

Xiaomi’nin Piyasa Değeri Maksimum Seviyeye Yükseldi:

Xiaomi şirketinin borsa fiyatı, Xiaomi şirketinin borsa listesindeki ilk bilginin ortaya çıkmasından yaklaşık bir yıl sonra yeni bir yüksek seviyeye ulaştı. Xiaomi şirketinin hisse fiyatı 1.71 dolara yükseldi.

 

Sonuç olarak Xiaomi şirketinin piyasa değeri tam tamına 40 milyar doları aştı. İlginç bir şekilde geçen yıl Ağustos Ayında, Xiaomi’nin piyasa değeri sadece 28 milyar dolar idi. Ancak Temmuz 2018’de olan ilk değerlendirme sırasında yaklaşık 50 milyar dolardı.

Xiaomi şirketi Redmi K30 5G akıllı telefonunun piyasaya sürülmesinden bu yana, Xiaomi’nin hisse senedi fiyatı oldukça hızlı artmaya devam etti. Bu şu anda Xiaomi şirketinin en ucuz 5G teknolojisine sahip akıllı telefon satışı yapan firma olduğunun da altını çizelim.

Başlangıçta, Redmi K30 5G Ocak başında piyasaya çıktı, ancak sadece birkaç gün önce 6 GB RAN VE 64 GB flash bellek ile en ucuz versiyonda 289 dolara ulaştı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close