Mobil

Xiaomi’den Redmi Note satış açıklaması geldi

Xiaomi'den Redmi Note satış açıklaması geldi

 

Xiaomi şirketi, 2014 senesinden bu yana üretmiş olduğu Redmi Note serisindeki telefonlardan bugüne kadar toplamda kaç tane satmış olduğunun açıklamasını yaptı. Xiaomi şirketi tarafından yapılmış olan açıklamalar içerisinde müşterilerin seriye ilgisinden çok daha memnun olunduğu belirtildi.

Son zamanların en popüler akıllı telefon üreticileri arasında hiç bir şekilde şüphe yokki Xiaomi şirketi yer alıyor. Firma, çok uzun bir zamandan beri bulunmakta olduğu akıllı telefon sektörünün içine hem yüksek bir donanım özelliklerini bulunan cihazlar hem ise uygun fiyata sahip performans ürünleri sunmaya devam ediyor. Xiaomi şirketinin bugüne kadar uygulamış olduğu uygun bir durumdaki fiyat politikası da tüketicilerin ilgisini çekmeyi başarmış oluyor.

Xiaomi şirketinin alt markası olarak öne çıkan Redmi şirketi de en az Xiaomi şirketinin olduğu kadar tüketicilerin göz bebeği haline gelmiş bir vaziyette. Zira Xiaomi şirketi, piyasaya çıkartmış olduğu özellikle de Redmi Note serisindeki telefon modelleriyle tüketicilerin beğenisini kazanmayı başarmış oldu. Firma şimdi ise, bugüne dek kaç tane Redmi Note serisi telefon satışı gerçekleştirmiş olduğu konusunda açıklamada bulundu.

2014 senesinden bu yana Redmi isimli markaya ait Note serisindeki akıllı telefonlarını piyasaya sürmüş olduğunu ifade eden Xiaomi şirketi, bugüne dek tam tamına 110 milyon tane Redmi Note serisindeki telefon satmış olduğu konusunda bir açıklamada bulundu. Tüketicilerin çok yoğun bir durumda bulunan ilgisinden memnuniyet duymakta olduğunu da ifade etmiş olan firma, gelecek dönemler içerisinde de çalışmalarını devam ettirecekleri konusunda açıklamada bulundu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close