Mobil

Xiaomi’den Mi Watch Revolve Active duyurusu geldi

Xiaomi'den Mi Watch Revolve Active duyurusu geldi

 

Akıllı saat pazarı içerisindeki iddiasını arttırma konusunda isteği bulunan Xiaomi şirketi, oval tasarıma sahip Mi Watch Revolve Active modelini duyurmuş oldu. Yeni Xiaomi Mi Watch Revolve Active, orta seviyedeki bir fiyatla fena sayılmayacak özellikleri de üzerinde barındırıyor.

Çin asıllı teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Xiaomi şirketi, en yeni akıllı saat modellerinden Mi Watch Revolve Active modelinin duyurusunu yaptı. Oval bir durumda, çok hoş bir tasarımı bulunan söz konusu akıllı saat, hem klasik benzerindeki görünümü hem ise ‘akıllı’ ifadesinin altını doldurmakta olan özellikleri sayesinde bir çok tüketicinin ilgisini çekebilecek gibi gözükmekte.

1,38 inçlik büyüklüğü bulunan AMOLED bir ekrana yer veren Mi Watch Revolve Active, korunma şeklinde de Corning Gorilla Glass 3’e güvenmesiyle öne çıkıyor. Xiaomi şirketi kullanıcılar için maksimum özelleştirme sunabilme amacıyla 110 taneden çok saat arayüzü ilave etmiş bir vaziyette.

SpO2 sensörüyle beraber kanda yer ealan oksijen derişimini gerçek zamanlı bir şekilde ölçebilmekte bulunan Mi Watch Revolve Active modeli, buna ilave bir şekilde kalp atış hızı takibinin yanı sıra dahili durumda bulunan GPS ile birlikte uyku takibi, stres takibi ve solunum takibi benzerindeki sağlık ve de işlevsellik odağı bulunan farklı özellikler de sunmakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close