Mobil

Xiaomi şirketinden yeni Mi Mix tanıtılmayacağı açıklandı

Xiaomi şirketinden yeni Mi Mix tanıtılmayacağı açıklandı

 

Çin asıllı teknoloji devlerinden biri olan Xiaomi şirketi, geçmiş olduğumuz günlerde akıllı telefon sektörü üzerinde devrim yaratmayı başaran yeni modellerinden Mi Mix Alpha modelinin tanıtımını yaptı. Sonrasında ise Xiaomi şirketinin Mi Mix Alpha modeli üzerinde yer alan özelliklerin, farklı akıllı telefonlar üzerinde yer alacağı da ortaya çıkmış oldu.

Bu ortaya çıkanlar, Xiaomi şirketinin yeni telefonlarıyla alakalı olarak fazlasıyla ciddi iddialar içermekteydi. O kadar ki yazılıp çizilmiş olanlara bakılırsa Xiaomi şirketinin Mi Mix Alpha modelinde yer alan kamera sensörünün kullanılacak olduğu ”Mi Mix 4” adına sahip bir telefon üstünde çalışma yapıyordu ve söz konusu bu telefon, ekim ayından itibaren tüketicilerle buluşmuş olacaktı. Fakat şimdilerde ise Xiaomi şirketi, konuyla alakalı olarak ortaya çıkmış olan iddialara çok önemli bir açıklık getirerek resmi durumda bir açıklama gerçekleştirdi. Xiaomi şirketinin bu resmi açıklamaları ise, ortaya çıkmış olan raporları yalanlamış oldu.

Konuyla alakalı olarak açıklık getirmiş olan isimse Xiaomi şirketinin Marka Tanıtım Müdürü görevinde bulunan Edward Bishop olarak öne çıktı. Bishop, Çin’de yer alan en büyük sosyal medya platformları arasında bulunan Weibo üstünden bir gönderi paylaşımı yapıp Mi Mix serisinde yeni bir tane modelin bu sene içinde gelmeyecek olduğunu ifade etti.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close