Mobil

Xiaomi şirketinden Mi 10 modeliyle alakalı açıklama geldi

Xiaomi şirketinden Mi 10 modeliyle alakalı açıklama geldi

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan elektronik çip üreticilerden Qualcomm şirketinin ev sahipliği yapmış olduğu ”Tech Summit 2019” isimli etkinlikler çok büyük bir hızla başlamış oldu. Bu söz konusu etkinliklerin dahilinde Qualcomm şirketinin yetkili isimleri, gündeme yönelik bir takım açıklamalarda bulundular ve şimdi ise akıllı telefon üretici firmaları, gelecek dönemler içerisinde Qualcomm şirketinin ürünlerinden tam olarak nasıl faydalanacak olduklarını açıklamaya başladılar. Kısa bir zaman öncesinde HMD Global şirketinin sahne almış olduğu bu etkinlik üzerinde, şimdi ise Xiaomi şirketi yer almakta.

Tech Summit 2019 isimli etkinlikler kapsamında Xiaomi şirketinin adına, firmanın kurucu ortakları arasında yer alan Lin Bin sahne almış oldu. Bin yapmış olduğu açıklama içerisinde, Xiaomi şirketinin çok yaklaşan yeni amiral gemilerinden ”Mi 10” modelinin varlığını resmileştirmiş durumdayken, bu telefon modelinin Snapdragon 865 adlı işlemciden güç alacak olduğunu da belirtti. Bin’in yapmış olduğu açıklamalarına bakılırsa Xiaomi şirketi, 2020 senesinde 10 tane değişik 5G desteği bulunan akıllı telefon modeli ile tüketicilerin karşısına çıkmış olacak.

Xiaomi şirketinin kurucu ortağı aracılığıyla yapılmış olan bu açıklamalar, Mi 10 modelini resmileştirmiş durumda fakat telefonun özellikleri konusunda ise herhangi bir detay vermiş değil. Yani aslında bu telefon modelinin RAM’inin yanı sıra depolama alanı ile birlikte kamera özelliklerini ve ayrıca tasarımının tam olarak nasıl görüneceğini de şu anda hiç bir şekilde bilmemekteyiz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close