Mobil

Xiaomi şirketi yeni bir telefon geliştirmekte

Xiaomi şirketi yeni bir telefon geliştirmekte

 

Xiaomi şirketi şu dönemlerde, yaklaşmaya başlayan yeni telefonlarından ”Redmi K30” modeliyle alakalı son hazırlıklarını devam ettirmekte. 5G bağlantı desteğiyle karşımıza çıkacak bu telefon modeli, aralık atı içerisinde tüketicilerle buluşmuş olacak. Fakat ortaya çıkmış olan en son bilgilere bakılırsa, firmanın aralık ayı içerisinde Redmi K30 modeli hariç olarak değişik 5G desteğine sahip telefonlar çıkartacak olduğunu da göstermekte. Zira Xiaomi şirketi, halen bilinmemekte olan telefon modellerime özel olarak farklı sertifikalar almakta.

Ortaya çıkmış olan en son raporlara bakılırsa Xiaomi şirketi, birkaç tane telefon modeliyle alakalı olarak Çin içerisinde mecburi olan 3C isimli sertifikayı almış bir vaziyette. Bu söz konusu telefonlardan biri, sahip bulunduğu bir teknik özellikten dolayı da dikkatleri üstüne çekmiş oluyor. Sertifika üzerinde bulunan bilgilere bakılır ise şu anda tam olarak hangi model olduğu konusunda bilgi bulunmayan bu akıllı telefon, 66 watt gücündeki hızlı şarj desteğiyle bizleri karşılıyor olacak. Bu söz konusu destek, Xiaomi şirketinin yeni telefon modelinin en azından şu anda dünya üzerindeki en hızlı şarj olabilme özelliğine sahip telefonu olarak karşımıza çıkacağını da göstermiş oluyor.

Xiaomi şirketinin yaklaşmakta bulunan 66 watt gücündeki hızlı şarj desteğine sahip telefonuyla alakalı olarak somut bir şekilde hiçbir bilgiye da sahip durumda değiliz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close