Teknoloji

Xiaomi, şirketi Mi Watch Color Sports Edition adlı yapımı resmen duyurdu

Xiaomi, şirketi Mi Watch Color Sports Edition adlı yapımı resmen duyurdu

 

Xiaomi şirketi, Mi Watch Color Sports Edition ismine sahip olan yeni akıllı saatini resmi bir şekilde duyurdu. 16 güne dek kullanma konusunda olanak sunmuş olan söz konusu saat, kanda yer alan oksijen seviyesini ölçebilmekte. Dolar bazında aslında fazlasıyla uygun bir fiyata sahip durumda bulunan akıllı saat, 1 Kasım tarihinden itibaren piyasaya sürülmüş olacak.

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition isimli cihaz, bir tane akıllı saatten beklenmekte bulunan her şeyi sunabilmekte. Yerleşik bir GPS çipine sahip durumda bulunan söz konusu saat, bunun sayesinde en yüksek doğruluk içerisinde konum takip olanağını sunmakta. Bluetooth 5 desteğiyle beraber bir çok akıllı telefonla entegre bir şekilde kullanılabilmekte olan Mi Watch Color Sports Edition isimli cihaz, NFC ile alakalı desteğe de sahip bir şekilde karşımıza çıkmakta.

Xiaomi şirketinin yapmış olduğu açıklamalara bakılır ise Mi Watch Color Sports Edition isimli cihaz, 1 Kasım tarihinden itibaren Çin asıllı tüketicilerin beğenisine sunulmuş olacak. Siyah rengin yanı sıra mavi renk ile birlikte beyaz renklerde satın alınabiliyor olacağı açıklanan akıllı saatle ilgili olarak altı tane değişik kayış seçeneği sunulmuş olacak. Bütün bu etkileyici özelliklere sahip durumda bulunan akıllı saatin ücreti de yalnızca 97 dolar (ortalama 765 Türk Lirası + vergiler) şeklinde açıklama yapıldı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close