Mobil

Xiaomi şirketi bir sertifika aldı

Xiaomi şirketi bir sertifika aldı

 

Xiaomi şirketi, yeni bir tane daha cihaza ait sertifika almış durumda. Çin Sanayi ile Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın sertifikalamış olduğu söz konusu bu telefonun model numarasına baktığımızda ise M1906GT olarak görüyoruz. Bu bahsi geçen telefon, muhtemel olarak Xiaomi şirketinin yeni karşımıza getireceği oyun telefonu olabilir çünkü Xiaomi şirketinin Hindistan CEO’su görevinde bulunan Manu Kumar Jain, MediaTek şirketinin yüksek performanslara özel olarak çıkartmış olduğu yeni işlemcilerden Helio G90T’yi kutladığı esnada, onlar ile ortak bir iş yapacak olduklarını da açık bir şekilde ifade etmişti.

Xiaomi şirketinin Helio G90T işlemcisiyle güçlendirilmiş durumdaki bir tane telefonu piyasaya çıkartmasını zaten beklemekteydik fakat sertifikasını almış durumdaki bu model söz ettiğimiz model mi halen bilinmezliğini koruyor. Firmanın CEO’su tarafından gerçekleştirilmiş olan duyuru ise söz konusu bu cihazın yakın bir zaman içerisinde karşımıza çıkacağını ifade ediyordu. Kaynaklardan bazıları da telefonun bu ay içinde piyasaya çıkartılabileceğini ifade ediyor.

Bunla beraber, Helio G90T işlemcisiyle güçlendirilecek bir tane telefonun yanında Redmi 64 MP özelliğe sahip bir kamerası bulunan telefon modelinin de piyasaya sürülmesi konusunda planlar yapılıyor. Halen onaylanmamış bir durumda olsa bile M1906GT model numarasına sahip olan bu cihaz, söz ettiğimiz 64 MP’lik kamerası bulunan cihaz olarak karşımıza gelebilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close