Mobil

Xiaomi Redmi K30 5G modelinin fiyatında indirim yapıldı

Xiaomi Redmi K30 5G modelinin fiyatında indirim yapıldı

 

Xiaomi şirketi, alt markası olarak faaliyet gösteren Redmi şirketinin yeni cihazı Redmi K30 5G adlı modelin duyurusunu 2019 senesinin son günlerine doğru gerçekleştirmişti. Uygun fiyata sahip bir şekilde karşımıza çıkmış olan söz konusu bu cihaz, Qualcomm şirketinin en yeni işlemcisi olarak karşımıza çıkan Snapdragon 765G’den güç almaktaydı. Şirket, duyurusunun üstünden daha üç ay dahi geçmemiş durumda bulunan cihazın bir versiyon üzerinde indirime gitmiş oldu.

Çin asıllı teknoloji üreticilerinden biri olarak öne çıkan Xiaomi şirketi, üretmiş olduğu akıllı cihazlarla dikkat çekmekteyken alt markalarından Redmi şirketiyle de başarılı işlerin altına imzasını atmayı sürdürüyor. Şirketin geçmiş olduğumuz senenin sonunda duyurusunu yaptığı Redmi K30 modeli de bu başarılı işlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta.

Redmi K30 modeli, tanıtımı yapıldığında dünya üzerindeki en ucuz 5G cihazı olarak lanse edilmiş durumdaydı. Halen Türkiye içerisinde bir satışı bulunmayan telefonun ücreti 285 dolar (vergisiz bir şekilde 1.777 Türk Lirası tutarında) ila 410 dolar (vergisiz bir şekilde 2.557 Türk Lirası tutarında) tutarının arasında değişmekteydi. Telefon aslında daha üç ay önce duyurulmuş olmasına karşın cihazın bir modeli üzerinde indirim uygulandığı açıklandı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close