Mobil

Xiaomi Mi A3 modelinin Türkiye satış fiyatı kesinleşti

Xiaomi Mi A3 modelinin Türkiye satış fiyatı kesinleşti

 

Xiaomi CC9 modelini andırmakta olan telefon, arka kısmında 3 tane kamera kullanmış olmasından dolayı fotoğraf tutkunlarını çok fazla etkilemeyi başarmıştı. 48 MP ile birlikte 8 MP + 2 MP biçiminde 3’lü bir kamera dizilimine sahip olarak karşımıza çıkan cihaz, 32 MP çözünürlüğü bulunan bir ön kamera ile beraber kullanıcılarına günümüz standartlarına uyacak bir fotoğraf kalitesini de sunmayı başarmıştı.

Cihazın performansla alakalı bölümüne şöyle bir göz atacak olursak 4 GB’lık bir özelliğe sahip bir RAMle beraber Snapdragon 665 isimli popüler işlemciyi birleştirmiş olan Xiaomi şirketi, 64 ila 128 GB’lik bir dahili depolama seçeneklerini de telefonu üzerinde tercih etmiş idi. Bütün bunların yanında 6,08 inç büyüklüğüne sahip bir tane ekranı Gorilla Glass 5 ile koruyup telefonun sağlamlığına da çok büyük bir önem vermeyi başarmıştı.

Telefonla alakalı fiyat hususuna geçecek olursak çok daha üstünde satışa sunulmuş olan Xiaomi Mi A3 modeli, sadece 64 GB’lık dahili depolamaya sahip seçeneği ile belirmiş oldu. Distribütör garantisiyle birlikte satışa çıkmış olan bu telefon, 2.299,90 Türk Lirası tutarındaki bir fiyatla kullanıcıların karşısına çıkmış oldu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close