Mobil

Xiaomi Mi 11 ne zaman piyasaya sürülecek?

Xiaomi Mi 11 ne zaman piyasaya sürülecek?

 

Xiaomi şirketinin en yeni ve aynı zamanda en güçlü amiral gemilerinden Mi 11 ardımızda bırakmış olduğumuz haftalar içerisinde tanıtımı yapılmış ve hemen sonrasında Çin piyasasına çok daha etkileyici bir giriş gerçekleştirmişti. Çin’de çok kısa zaman içinde elde etmiş olduğu çarpıcı satış rakamlarıyla beraber heyecanı çok iyi bir şekilde arttırmış olan Mi 11 modelinin dünyanın tamamında ne zaman alıcısıyla buluşacak olduğu da en sonunda açıklanmış oldu.

1.440 x 3.200 piksellik çözünürlüğün yanı sıra 120 Hz tazeleme hızına bulunan 6,81 inç büyüklüğündeki ekranı, 13 MP özelliğindeki ultra geniş açısı bulunan kamerayla beraber 5 MP özelliğindeki makro lensi bulunan 108 MP özelliğindeki ana kamerasıyla beraber 4.600 mAh gücündeki bataryasıyla tanıtılmış olduğu an itibariyle heyecan yaratmakta olan Mi 11 modeli, gerçekleşecek küresel bir lansman etkinliğiyle bütün herkesin beğenisine sunulmuş durumda bulunacak.

Çin içerisinde 3.999 yuan tutarındaki fiyat etiketi ile birlikte satışa sunulmuş olan ve bir tanesi şarj cihazlı bir tanesi de şarj cihazsız olmak üzre iki tane değişik kutuyla alıcılarının beğenisine sunulmuş olan Mi 11 modeli, 8 Şubat tarihi içerisinde gerçekleştirilecek küresel bir lansman etkinliğiyle beraber karşımıza çıkmış olacak. Fakat telefonun küresel pazar içerisinde şarj cihazı ile birlikte mi yoksa cihaz bulunmadan mı satışa sunulacak olduğuna yönelik kesin bir bilgi bulunmuyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close