Mobil

Xiaomi Mi 11 adlı modelden büyük bir başarı

Xiaomi Mi 11 adlı modelden büyük bir başarı

 

Xiaomi adlı şirketin en yeni amiral gemisi telefonlarından biri olarak öne çıkan Mi 11 modeli, yeni seneye girmiş olmamızla beraber Çin üzerinde satışa sunulmuş oldu. Yalnızca 5 dakikalık zaman diliminde 350.000 tane sipariş almış olduğu açıklaması yapılan bu telefon, bu söz konusu satış miktarlarıyla beraber firmaya 230.000 dolar tutarında para kazandırmış oldu.

Çin asıllı teknoloji devlerinden biri olan Xiaomi şirketi, sadece birkaç günlük zaman öncesinde yeni amiral gemisi telefonlarından Mi 11 adlı modeli resmen duyurmuş idi. Qualcomm şirketinin 2021 senesindeki amiral gemisi cihazlara hayat vermeye hazırlanan Snapdragon 888 isimli işlemciden güç almış olan ilk telefon şeklinde karşımıza çıkmayı başaran Mi 11 adlı model, öteki teknik özeliklerinden dolayı da tüketicileri mest etmeyi başarmış idi. Telefonun Çin pazarı içerisinde piyasaya sürülmüş olması, bu söz konusu telefona ne kadar ilgi gösterilmiş olduğunu da ortaya koymakta.

Xiaomi şirketi aracılığıyla yapılmış olan açıklamalara bakılırsa Mi 11 modeli, 1 Ocak 2021 tarihi içerisinde Çin’in yerel yerel saatiyle 00:00’da piyasaya çıkartılacaktı. Sözünü tutmuş olan firma, bu söz konusu telefonu yeni seneye girilmiş olduğu esnada piyasaya sürmüş oldu. Çin asıllı teknoloji tutkunlarının hücum etmiş olduğu Xiaomi Mi 11 adlı model, firmanın resmi bir durumdaki verilerine bakılırsa tam tamına 350.000 tane sipariş almış oldu. Üstüne üstlük bu söz konusu satış miktarına, saatler 00:05’i gösterirken ulaşılmış durumdaydı.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close