Teknoloji

WWDC iptal oldu

WWDC iptal oldu

 

Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devlerinden Apple şirketi, Corona virüs konusundaki tehdit sebebiyle her sene düzenlenmekte olan WWDC adlı etkinliğini bu sene iptal etmiş olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Firma, bunu yapmanın yerine çevrimiçi bir etkinlik düzenleyecek olduklarını ve bunla ilgili tüm detayları da gelecek haftalarda paylaşacak olduklarını ifade etti.

Sadece üç aylık bir zaman diliminde dünyanın bütün bölgeleri üzerinde görülmüş olan ve yüz binlerce sayıdaki insana bulaşarak binlerce sayıdaki insanın yaşamını yitirmesine sebep olan Corona virüsü, pek çok farklı sektörü de olumsuz bir şekilde etkilemeyi sürdürüyor. Teknoloji sektörü içerisinde bugüne dek Mobil Dünya Kongresi ilk sırada yer almak üzre pek çok etkinliğin iptal konusundaki haberleri arka arkaya gelmiş durumda.

Bugün içerisinde de, bu yılın en çok beklenmekte olan etkinliklerinden bir tanesi daha iptal edilmiş oldu. Amerika Birleşik Devletleri’nde merkezi bulunan teknoloji devi Apple şirketi, beklenmekte olduğu biçimde her sene hiçbir aksama bulunmadan gerçekleştirilen WWDC ile alakalı etkinliği Corona virüsü tehdidinden dolayı iptal ettiğinin duyurusunu yaptı.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close