Uygulama

Windows Central uygulamasına güncelleme geldi

Windows Central uygulamasına güncelleme geldi

 

Windows 10 işletim sisteminde yer alan Windows Central uygulamasıyla alakalı olarak çok daha yeni bir güncelleme paylaşıldı. Paylaşılmış olan söz konusu güncellemeyle birlikte Windows Central üzerinde bulunan giriş yapma problemleri de ortadan kaldırılmış oldu.

Windows 10 işletim sisteminde yer alan kullanıcılar, bir müddettir Windows Central uygulaması üzerinde yer alan giriş problemlerinden şikayet etmektelerdi. Windows Central’in Windows 10 işletim sistemi üzerindeki uygulamasına, giriş problemleri ilk sırada olmak üzere bilinmekte olan bütün sorunların giderilmesi amacıyla çok önemli bir güncelleme paylaşıldı. Söz konusu bu güncelleme, problemlerin giderilmesinin yanı sıra bir takım iyileştirmeler de sunmakta.

Paylaşılmış olan söz konusu güncelleme üzerinde göze çarpmakta olan ilk gelişme, uygulamaya giriş esnasında yaşanmakta bulunan problemlerin ortadan kaldırılmış olması. Bundan böyle Windows 10 işletim sisteminin kullanıcıları, Windows Central’de çok rahat bir şekilde oturum açabiliyor olacaklar ve uygulama üzerinde yer alan makalelere de yorum yazabiliyor olacaklar.

Giriş probleminin çözülmesinin yanı sıra uygulama üzerindeki logolar ile birlikte ikonları da güncellemeyle beraber beraber değiştirilmiş oldu. Söz konusu güncellemeyle birlikte uygulama üzerinde yer alan haber kategorileri güncellenmiş oldu ve makalelerin yazı tipleri de değişmiş oldu. Windows Central adlı uygulamanın 1.3.9 sürümüyle birlikte uygulamanın podcastler kısmında bulunan bir problem de giderilmiş bulundu.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close