Bilgisayar

Windows 10 işletim sistemine gelecek güncellemenin ISO dosyası paylaşıldı

Windows 10 işletim sistemine gelecek güncellemenin ISO dosyası paylaşıldı

 

Microsoft şirketi, aralık ayından bu yana test etmeyi sürdürdüğü ”Windows 10 – Build 19041” adlı sürüme ait ISO dosyalarını Insider kullanıcılarına özel olarak paylaştı. Bu özel durumdaki ISO dosyaları, kullanıcıların Windows 10 işletim sisteminin yeni özelliklerini çok daha temiz bir formatla kullanabilmelerini sağlamış oluyor.

Amerika Birleşik Devletleri’ne merkezi bulunan teknolojinin devi Microsoft şirketi, seneler öncesinde kullanıcıların hizmetine sunmuş olduğu Windows 10 işletim sistemiyle alakalı çalışmalarını devam ettiriyor. Firma, kullanıcıların hizmetine sunmuş olduğu özel güncellemeler ile birlikte hem Windows 10 işletim sistemine yeni özellikler kazandırmış oluyor hem ise Windows 10 işletim sisteminin bilinmekte olan hatalarını gidermiş oluyor. Üstüne üstlük firma, senede iki defa çok büyük güncellemeler paylaşarak onlarca yeni özelliğin yanı sıra değişikliği de tek bir defada kullanıcıların beğenisine sunmuş oluyor.

Microsoft şirketinin bu büyük güncellemelerinden biri de ”20H1” şeklinde adlandırılmakta. Microsoft şirketi, günlük bir durumdaki kullanıcılarınının hizmetine halen sunmamış olduğu bu güncellemeyi, aralık ayından bu yana test etmeyi sürdürüyor. ”Windows Insider” adlı program dahilinde test edilmiş olan güncelleme, testlerin tamamlanmasının yanı sıra pürüzlerin giderilmesinin hemen sonrasında mevcut durumdaki kullanıcıların hizmetine sunulmuş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close