Bilgisayar

Windows 10 insider için yeni bir özellik

Windows 10 insider için yeni bir özellik

 

Windows 10 Insider programına üye olanlara özel olarak yeni bir güncelleme paylaştı. Paylaşılmış olan söz konusu güncelleme esnasında çözülmüş olan problemlerin yanında Telefonunuz uygulamasının yanı sıra Samsung Galaxy S20 serisi ve ayrıca Samsung Galaxy Z Flip’i bilgisayar ile çok daha kuvvetli bir biçim bir araya getirebilen özellikler sunulmakta.

Build 19582 isimli güncelleme içerisinde yer almış olan Telefonunuz isimli güncelleme, Samsung Galaxy S20 modelinin yanı sıra Samsung Galaxy S20 Plus ile birlikte Galaxy S20 Ultra ve de Galaxy Z Flip telefonların yanı sıra Windows 10 işletim sistemi yüklü bilgisayarın arasında metinin yanı sıra görüntü kopyalamanın yanı sıra yapıştırma işlemleri yapılabiliyor olacak.

Güncellemeyle birlikte Telefonunuz uygulaması aracılığı ile telefon kontrol edilmiş durumdayken asıl telefonun ekranı komple kapalı durumda bulunacak. Bu söz konusu özellikle beraber telefonların şarjı fazlasıyla uzun bir zaman gidebiliyor olacak.

Akıllı telefon modelleri, RCS’ye izin vermekte olan servis sağlayıcılarıyla beraber SMS’lerle birlikte multimedya ögeleri de gönderip, alabilmekteler. Cihazları üzerinde RCS’yi etkinleştirmiş olan ve Samsung Mesajlar isimli uygulama kullanmış olan kullanıcılar, daha sonrasında Windows 10 işletim sisteminde yer alan Telefonunuz uygulamasıyla bu söz konusu mesajları bilgisayarlarından göndererek, alabiliyor olacaklar.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close