Bilgisayar

Windows 10 için modern simgeler artık kullanılabilir durumda

Windows 10 için modern simgeler artık kullanılabilir durumda

 

Microsoft şirketinin yeni geliştirmiş olduğu Windows 10 işletim sistemi simgeleri, Reddit platformu sayesinde açık bir şekilde ortaya çıkmış oldu. Kullanıcılardan biri, yeni simgelerin yavaş bir şekilde kullanıma sunulmaya başlamış olduğunu, fakat şu anda yeni simgelerin yalnızca görev çubuğu içerisinde yer aldığını açıkladı.

Yeni karşımıza çıkacak olan simgeler, şu anda yalnızca Windows Insiders programına katılım sağlayan kullanıcılar tarafından deneyimlenebilmekte. Windows Insiders platformunda yer alan kullanıcılar, şu anda yenilenmiş olan birkaç simge hariç olarak öteki bütün simgeleri, kısa bir zaman içinde kullanmaya başlamış olacaklar. Fakat standart bir durumdaki Windows 10 işletim sistemi kullanıcıları, söz konusu bu yeni simgeleri kullanabilmek amacıyla bir müddet daha beklemek mecburiyetinde kalacaklar.

Microsoft şirketi, bir müddet boyunca yeni simgelerle alakalı olarak geri bildirim toplamaya başlayacak. Böylece de Windows Insiders platformunda yer alan kullanıcılar, yeni karşılarına çıkan simgelerin nasıl olduğunu değerlendirmiş olacaklar ve Microsoft şirketi de söz konusu bu değerlendirmeler dahilinde simgeleri tekrardan gözden geçirme olanağını bulmuş bulunacak. Bütün bu işlemler net bir şekilde tamamlandıktan sonrasında da Microsoft şirketi, 100 taneden çok yeni simgeyi bütün Windows 10 işletim sistemi kullanıcılarının kullanımına açmış bulunacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close