Uygulama

WhatsApp’tan iOS için özel 2 tane karanlık mod tasarımı

WhatsApp'tan iOS için özel 2 tane karanlık mod tasarımı

 

WhatsApp isimli popüler uygulamanın Android işletim sistemi üzerindeki uygulamasına karanlık mod geliştirmekte olmasına yönelik haberleri geçmiş olduğumuz hafta bol bir miktarda okuduk. Şimdi ise WhatsApp isimli uygulamanın iOS işletim sisteminde yer alan uygulamasına özel haberler gelmeye başlamış durumda. Ortaya çıkmış olan çok yeni bir tane rapora bakılır ise WhatsApp isimli uygulama, iOS işletim sistemine özel 2 tane değişik karanlık mod üstünde çalışmakta.

WABetaInfo platformunun paylaşmış olduğu rapora bakılır ise WhatsApp isimli uygulamada yer alan karanlık mod temaları, iOS 13 işletim sisteminin yeni önizleme sürümü üzerinde yer alıyor. 2 tane karanlık mod temasından bir tanesinde siyah renk fon şeklinde kullanılmış durumdayken, ikinci temaya bakıldığında ise gri tonların kullanıldığı göze çarpıyor.

İki birbirinden farklı WhatsApp karanlık mod teması üzerinde de konuşma balonları içerisinde gelmiş olan iletiler koyu gri renge sahip, gitmiş olan iletiler de koyu yeşil renge sahip olacak. Şu anda herhangi bir şekilde 3. karanlık mod teması ise yer almamakta.

WABetaInfo isimli platform, WhatsApp uygulamasının güncellenmesi çıkartıldıktan sonra kullanıcıların temalar arasından bir tanesini seçmesi amacıyla seçenek yer alıp almayacağını da belirtmiş değil. Tamalar arasından yalnızca bir tanesinin uygulanıp uygulanmayacak olduğu konusunda da bir bilgi bulunmuyor

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close