Uygulama

WhatsApp’tan destek kesme açıklaması

WhatsApp'tan destek kesme açıklaması

 

Dünya üzerinde yer alan en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olarak öne çıkan WhatsApp, günler geçmeyi sürdürdükçe gelişmesinin yanı sıra popülaritesini artırmayı da sürdürüyor. Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Android işletim sistemine sunulan beta sürümüyle alakalı olarak karanlık mod özelliğini paylaşan WhatsApp, dünya üzerinde yer alan insanların yarısından daha çoğunun kullanmakta olduğu bir mesajlaşma uygulaması olarak öne çıktı. Raporlara bakılırsa şu an içerisinde WhatsApp adlı uygulamanın Google Play Store üzerinde 5 milyar taneden çok indirme sayısına ulaşmış olduğu görülmekte.

WhatsApp adlı uygulama, Android işletim sistemi ve iOS işletim sisteminin çok ardında kalan versiyonlarında dahi hizmet vermeyi sürdürmekteydi. Eski cihazları kullanmakta olan kişilere karşı desteğini bu zamana dek devam ettirmiş olan WhatsApp, 2020 senesinin şubat ayından itibaren eski Android işletim sistemi sürümü ve iOS işletim sistemi sürümünü kullanmayı sürdüren kullanıcılara veda etmeye hazırlanıyor. Artık anlık mesajlaşma uygulamalarının en popüleri olan WhatsApp; Android işletim sisteminde 4.0.3 ile birlikte üstünde yer alan sürümlere, iOS işletim sisteminde de iOS 9 sürümü ve daha üstünde yer alan sürümlere hizmet vermeye devam edecek.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close