Uygulama

WhatsApp’ta sohbetler kalıcı olarak sessize alınabilecek

WhatsApp'ta sohbetler kalıcı olarak sessize alınabilecek

 

WhatsApp uygulamasının üstünde çalışmakta olduğu yeni bir özelliğe bakılırsa şu zamanlarda en çok bir sene boyunca sessize alınabilmekte olan sohbetler, yakın zaman içinde kalıcı bir şekilde sessize alınabiliyor olacak. Özelliğin tam olarak ne zaman yayınlanacak olduğu da halen kesin bir şekilde bilinmemekte.

Bugünden itibaren kamu personellerinin iş maksadıyla kullanması tamamen yasaklanmış bir durumda bulunsa bile WhatsApp, dünya üzerinde yer alan en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulaması konumunu koruyor ve yakınlarımız veyahut hızlı bir şekilde iletişim kurmamız gerekli olan kişilerle paylaşımda bulunabilmek amacıyla da en iyi araçlardan bir tanesi olarak öne çıkmakta.

WhatsApp bu kadar popüler bir durumda olduğundan dolayı da bir çok iş grubunun yanı sıra arkadaş grubu ile birlikte eğitim grubu veyahut oyun odağına sahip sohbet grubu WhatsApp üstünde kurulmakta ve pek çok farklı kullanıcının dahil olduğu WhatsApp grubunun sayısı on tanenin üstünde. Tahmin edebilecek olduğunuz gibi bu kadar fazla gruptan aynı esnada bildirim alıyor olmak çok fazla sinir bozucu bir durumda bu söz konusu bildirimleri kalıcı bir şekilde engellemenin bir yolu bulunmamakta. Ancak bu sadece şimdilik.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close