Uygulama

WhatsApp için ücretli bir özellik duyuruldu

WhatsApp için ücretli bir özellik duyuruldu

 

WhatsApp platformunu geliştirmekte olanların kullanıcılar açısından sunmakta olduğu yeni özellik, temeline bakıldığında ise bir anımsatıcıdır. Aslına bakılırsa bu özelliğin yaklaşmaya başladığı çok fazla bilinmekteydi zira geçmiş olduğumuz dönemler içerisinde açıklama gerçekleştiren ”Any.do” adlı mobil uygulamanın yetkilileri, WhatsApp platformuyla bir anlaşmaya varmış oldukları konusunda açıklamada bulundu. Şimdilerde de bu söz konusu özellik kullanıcıların hizmetine resmi bir şekilde sunuldu. Yani daha sonrasında ise WhatsApp platformunun üstünden anımsatıcılar oluşturabiliyor olacaksınız.

WhatsApp platformuna entegre edilmiş olan Any.do isimli uygulama, aslında çokta tercih edilen bir uygulama. O kadar ki bu söz konusu uygulama, yalnızca Android işletim sistemi platformuyla ilgili olarak 10 milyon taneden çok indirilmiş bir vaziyette. Görünene bakılırsa Any.do isimli uygulamanın popülaritesi gelecek dönemler içerisinde daha da artmış olacak zira bu söz konusu uygulama, daha sonrasında WhatsApp adlı uygulamayla entegreli bir şekilde kullanılabiliyor olacak.

WhatsApp platformuna gelmiş olan yeni anımsatıcı özelliğini kullanabilmek amacıyla ilk olarak abone olmanız gerekli. Yani aslında söz konusu bu özellik, kullanıcılar için bedava bir şekilde sunulmayacak. Söz konusu bu uygulamanın aylık bir şekilde ücreti de dünyanın her bir tarafında 5.99 dolar (ortalama bir şekilde 35 Türk Lirası tutarında) şeklinde belirlenmiş bir vaziyette. Gerekli bir durumda bulunan ödemeyi gerçekleştirdikten sonra da geriye yalnızca anımsatıcılar oluşturmak kalmakta. Bu söz konusu işlem ise, Any.do isimli uygulamanın WhatsApp hesabı üstünden gerçekleştirilmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close