Uygulama

WhatsApp Android Beta için güncelleme geldi

WhatsApp Android Beta için güncelleme geldi

 

WhatsApp uygulamasının geliştiricileri, uygulamaya ilave edecekleri yeni özelliklerden bazılarını beta sürümler üstünden test etmekteler. Geliştirmeler yapan ekip, şu dönemlerde o denli hummalı bir çalışmanın içine girmiş bir durumdaki bir güncellemenin üstünden 24 saat dahi geçmeden çok daha yeni bir tane beta sürüm paylaşıyor. Dünden itibaren WhatsApp uygulamasının Android beta sürümünü güncellemiş olan geliştirici ekip, bugün içerisinde tekrardan yeni bir tane daha Android beta sürüm güncellemesi ile karşımıza çıkmış durumda.

WhatsApp geliştiricileri tarafından sunulmuş olan bu yeni beta sürüm; ”2.19.354” ismiyle kodlanmakta ve fazlasıyla önemli detaylar içeriğinde barındırıyor. Bilinmekte olduğu gibi WhatsApp uygulamasını kullananlar, bir müddettir uygulamaya sunulması gereken karanlık modu beklemeye başladı. Aslında WhatsApp adlı uygulamanın karanlık modu ilk olarak görünmüş, daha sonrasında ortadan kaybolmuş ve dünden itibaren de tekrardan görünmeye başlamış idi. WhatsApp adlı uygulamanın en son Android beta sürümünde de karanlık modla alakalı çok daha yeni detayları ortaya çıkmış durumda.

Görünene bakılırsa WhatsApp uygulamasını geliştiren ekip, ortaya fazlasıyla ciddi bir şekilde işlevsellik sunan bir tane karanlık mod çıkartma konusunda çok istekli. Zira bugün içerisinde ortaya çıkmış olan yeni detaylar kullananların, WhatsApp adlı uygulamayı karanlık moda almış olduklarında nerdeyse her bir şeyin kararacak olduğunu göstermekte. WhatsApp adlı uygulamanın 2.19.354 koduna sahip Android beta sürümü, WhatsApp adlı uygulama üzerinde yer alan karanlık modunun kullananların stok profil fotoğraflarını da kapsayacak olduğunu açıkça gözler önüne sermiş durumda.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close