Uygulama

WhatsApp alışveriş özelliği için yeni bir özellik geldi

WhatsApp alışveriş özelliği için yeni bir özellik geldi

 

WhatsApp adlı uygulama, ardımızda bırakmış olduğumuz ay kullanıma sunmuş olduğu alışveriş özelliğini aralıksız bir şekilde geliştirmeyi sürdürüyor. Firma, uygulaması içerisine birden çok ürünü sepete ilave etme özelliği getirmiş oldu. Bunun sayesinde birden fazla ürün sepete ilave edilerek tek bir mesaj şeklinde işletmeciye yollanabiliyor olacak.

Yalnızca bir anlık mesajlaşma uygulaması olmaktan daha da ileriye gitmeye başlamış olan WhatsApp adlı uygulama, ardımızda bırakmış olduğumuz ay alışveriş düğmesini uygulamasına ilave etmişti. Bu söz konusu özellikle beraber bir mağazanın kataloğuna bakabilmekte ve ilginizi çekmekte olan bir şey olur ise satın alma işlemiyle ilgili olarak konuşma başlatabilmekteydiniz.

Facebook platformu, mesajlaşma uygulamalarından biri olarak öne çıkan WhatsApp uygulamasındaki bu alışveriş seçeneğine çok daha yeni bir özellik ilave etti.. Bundan böyle alışveriş kataloğunu kontrol etme esnasında birden çok eşya sepete ilave edilebilmekte. Ürünle alakalı kataloğu kontrol ederek alma konusunda isteğinizin bulunduğu ürünleri sepete ilave etmenin ardından bu eşyalar, tek bir mesajın içinde işletmenin sahibine yollanacak. Bu söz konusu gruplandırmalar, işletmecinin gelmiş olan tüm siparişleri kabul edebilmesini ve takip etmesini bayağı da bir kolaylaştırmış olacak..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close