Bilgisayar

Warning: A Problem With The Cooling System Hatası Çözümü

Warning: A Problem With The Cooling System Hatası Çözümü

 

Toshiba laptoplarda görülen bir hata olan Warning: A Problem With The Cooling System Has Been Detected hatasının nasıl çözülebileceğine , neden meydana geldiğine ve ne anlama geldiğine bu yazımda değinecek , size yardımcı olmaya çalışacağım.

Öncelikle bu hatanın başlıca kaynağı fanınızın çalışmamasıdır.Fanınız ya tozlanmadan , ya da bir şeylerin ters gitmesinden ötürü çalışamıyor , bundan ötürü bu hatayı bilgisayarınızda görüyorsunuz.Sizlere yegane tavsiyem ise bilgisayarınızı yetkili servisine yani garantisine yollamanız olacaktır.Eğer böyle bir imkanınız yoksa yakınlarda ki bir bilgisayar tamircisine götürüp fanınıza baktırmanız iyi olacaktır.Eğer bilgiliyseniz laptobu açıp tozlanma sorununu halledip tekrar deneyebilirsiniz.

Bu hatayı çıkartan uygulama VAP ( Value Added Package ) uygulamasıdır.Bu uygulamayı internette araştırarak kaldırırsanız bu hatayı bir daha almazsınız arkadaşlar.Bu bir çözüm değildir ama hatayı almamanızı sağlar.Umarım sorununuz çözülmüştür.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close