Mobil

War Heroes Galibiyetler

War Heroes Galibiyetler

 

War Heroes Savaş Kazanma ile birlikte yıldız ve ödüller kazanırsınız. Ayrıca kazandığınız sandıkları, belirli bir süre dolduktan sonra açarak, asker kartları kazanabilirsiniz.

Oyun ayrıca Clash Royale‘ye benzemektedir. Daha önceki izlenimlerimize göre fark olarak War Heroes içerisinde, General sisteminin de olmasıdır. Generallerimiz kalede bekler. Aktif savaş içerisinde bulunmazlar. Birbirlerinden farklı özellikler ile savaşınızın seyrini değiştirebilirler. Her general askeri kol olarak farklıdır. Havacı General ve Tankçı general gibi örnekler ile farklılık gösterir. Örneğin Tankçı general ordunuzun başında ise, size savaş esnasında tank desteği sağlamaktadır.

Altın, Asker parçaları ve elmas Kazanma
Çanta Açma ile Gelen Ödüller Altın, elmas ve kahraman parçalarıdır.

Oyun içerisinde Askerlerimiz olduğu gibi beceriler de bulunmaktadır. Gelen altınlar ve asker parçaları ile kartları geliştirebilirsiniz.

War Heroes Sandık Çeşitleri
3 farklı çeşitte War heroes sandıkları vardır. 1. Sırada galibiyetler ile kazandığınız, süre ile açılanlar.
2. Sırada Günlük ücretsiz açılan sandıklar
3. Sırada Rakiplerimizi yendiğimiz esnada elde edilen galibiyet yıldızlarını biriktirerek açtığımız sandıklar vardır.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close