Mobil

Vivo, Y72 modelindeki telefonunu duyurdu

Vivo, Y72 modelindeki telefonunu duyurdu

 

Fiyatına bakıldığı zaman hiç bir şekilde fena özellikler sunmamakta oan orta seviyedeki akıllı telefonlardan Vivo Y72 modelinin duyurusu yapıldı. Cihaz, çok iyi bir kameranın yanı sıra, 5G bağlantısıyla beraber çok yüksek ekran ve gövde benzerindeki fazlasıyla dikkatleri çekmekte olan özelliklere de sahip.

Çin asıllı akıllı telefon üreticilerinden biri olarak öne çıkan Vivo şirketi, orta segment içerisindeki en yeni akıllı telefonu olarak öne çıkan Vivo Y72 modelinin duyurusunu yaptı. Damla çentik ekranının yanı sıra nispeten ince çerçeveleri bulunan tasarımı ile birlikte çok yüksek bir ekran ve gövde oranı sunmakta bulunan akıllı telefon, segmentine bakıldığı zaman hiç bir şekilde fena sayılamayacak bazı özelliklere e sahip.

MediaTek şirketinin orta segment içerisindeki yeni nesil işlemcileri arasında yer alan Dimensity 700 modelinden güç almakta bulunan ve 5G bağlantısıya alakalı bir destek sunan Vivo Y72 modeli; 8 GB’lik bir RAM’in yanı sıra, 128 GB’lik bir depolama alanıyla beraber bellek kapasitesi hususunda da beklentileri karşılamayı başarmış oluyor.

Siyah ren ve pembe renk , mavi renk ve beyaz geçişli renkler olmak üzere iki tane değişik renk seçeneği, bulunan Vivo Y72 adlı model ortalama 320 dolar tutarındaki bir fiyat etiketi ile birlikte kullanıcıların beğenisine sunulmuş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close