Mobil

Vivo Y51s modeli resmen tanıtıldı

Vivo Y51s modeli resmen tanıtıldı

 

Çin de merkezi bulunan teknoloji firmalarından Vivo, çok uygun bir fiyata 5G desteği sunabilen yeni orta segment içerisindeki akıllı telefonlarından Vivo Y51s modelini resmi bir şekilde tanıttı. Vivo Y51s modeli, Samsung şirketinin Exynos 880 isimli işlemcisiyle beraber karşımıza çıkıyor.

Her geçtiğimiz dönemde akıllı telefonla alakalı sektörde daha çok pay kazanmaya başlamış olan Vivo şirketi, geçmiş olduğumuz gün yeni akıllı telefon modelinin tanıtımını gerçekleştirmiş oldu. Vivo Y51s şeklindeki isimle karşımıza çıkmış olan yeni telefon, orta segmentteki telefon modellerinin arasına çok büyük bir rakip şeklinde katılmış durumda. Söz konusu bu cihaz, özellikle de 5G desteği sunuyor olmasına karşın sahip bulunduğu uygun fiyat etiketi sayesinde çok iyi bir tercih olma potansiyeline de sahip durumda.

Çin de merkezi bulunan teknoloji firmasının tanıtımını yapmış olduğu yeni telefonlarından vivo Y51s modeli, bataryasının yanı sıra işlemci ile birlikte kamera performansının yönünden kullanıcıları yarı yolda hiç bir şekilde bırakmayacak bir kuruluma sahip olarak dikkat çekiyor.

Çin içerisinde tanıtımı gerçekleştirilmiş olan Vivo Y51s modeli, 29 Temmuz tarihinde 1.798 yuan tutarındaki (ortalama bir şekilde 1.750 Türk Lirası tutarı + vergiler) şeklindeki fiyat etiketiyle piyasaya çıkmış olacak. Cihazın tam olarak hangi bölgeler üzerinde piyasaya çıkartılacağı ve ülkemize gelip gelmeyecek olduğu da halen bilinmemekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close