Mobil

Vivo, X51 5G modelini resmen duyurdu

Vivo, X51 5G modelini resmen duyurdu

 

Vivo şirketi, amiral gemisi konumunda karşımıza çıkacak yeni telefonlarından X51 5G modelini resmi bir şekilde duyurdu. Avrupa ülkelerine özel olarak hazırlanmış olan bu telefon, gimbal görüntü sabitleme sistemi benzerindeki çok etkileyici özelliklere de sahip. 29 Ekim tarihi içerisinde piyasaya sürüleceği açıklanan telefonun fiyatı de cepleri yakacak gibi gözüküyor.

Çin asıllı teknoloji firmalarından, Vivo, Avrupa ülkelerine özel olarak hazırlamış olduğu yeni amiral gemisi telefonlarından X51 5G modelini resmi bir şekilde duyurdu. Etkileyen özelliklere sahip olarak karşımıza çıkan telefon, gimbal görüntü sabitleme sistemini üzerinde barındıran arka kamera kurulumuyla beraber tüketicileri mest etmeyi başaracak gibi duruyor.

Vivo X51 5G modelindeki cihaz, 6.56 inçlik büyüklüğe sahip FHD+ çözünürlük sunmakta bulunan bir AMOLED ekrana da sahip. Kavisli yapıya sahip olan bu ekran, tüketiciler için 90 Hz tazeleme oranı sunmaktayken, ekranda yer alan delikteki ön kameranın 32 MP’lik çözünürlük sunmakta olduğunu görmekteyiz. Telefon öte yandan, tasarım yönünden de bir çok telefonun dikkatini çekebilecek gibi gözüküyor.

X51 5G modeli, ilk sırada Birleşik Krallık yer almak üzere Almanya’nın yanı sıra Fransa ile birlikte İspanya, Polonya ve İtalya gibi Avrupa ülkeleri içerisinde satışa sunulmuş olacak. 29 Ekim tarihinden itibaren piyasaya sürüleceği açıklanan telefonun fiyatı da 980 dolar (ortalama 7,700 Türk Lirası + vergiler) şeklinde belirlenmiş vaziyette..

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close