Mobil

Vivo şirketinin yeni bir modeline daha sertifika

Vivo şirketinin yeni bir modeline daha sertifika

 

Sertifika almaya devam eden Vivo şirketinden daha yeni bir tane daha model ortaya çıkmış durumda. TENAA üzerinde listelenmiş olan V1928A model numarasına sahip telefonun özelliklerine şöyle bir göz attığımızda Çin asıllı akıllı telefon üreticilerinden Vivo şirketi, fazla üst seviyede özellikler vadetmiyor olsa bile giriş seviyesindeki bir telefon alma konusunda isteği bulunan kullanıcıları çok fazla üzmeyecek.

Ağustos başlarında Vivo şirketinin 2 tane modeli Geekbench testi esnasında ortaya çıkmış idi. V1916 model numarasına sahip olan ilk model Snapdragon 665 isimli yonga setine sahip durumdaydı. V1918 model numarasına sahip öteki modelde gücünü Snapdragon 710 yonga setinden almaktaydı. TENAA isimli platformdan sertifikasını almış bulunan bu yeni modellerden V1928A isimli modelin de 2.0GHz özelliğine sahip 4 çekirdekli bir tane işlemciden gücünü alacak olduğu ifade ediliyor.

Telefon üzerindeki öteki özelliklerine şöyle bir bakacak olursak, işlemcisinin 3 GB ya da 4 GB’lik bir RAM seçenekleri ile desteklenmiş olduğunu görmekteyiz. RAM değerlerine de bağlı kalıp, depolama konusundaki alanı da 32 GB’lık veyahut 64 GB’lık şeklinde seçilebilmekte. Bütün bunların yanında, telefon üzerinde bir tane microSD girişi yer alıyor ve söz konusu bu cihaz, 256 GB’lik bir alanı bulunan microSD’yi destekleyebiliyor.

Telefon üzerindeki en etkileyen özellik ise bataryası desek yanlış olmaz. Vivo şirketinin bu yeni modeli tam olarak 4880 mAh gücündeki bir bataryayla gelecek. Bu söz konusu değer, sizi fazlasıyla uzun bir zaman boyunca götürebilecek çok büyük bir değerdir. Dikkatleri çekmeyi başaran farklı bir şeyde, telefon üzerinde yer alan ön kameranın, ekranın iç kısmında nokta şeklinde yer alması.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close