Mobil

Vivo şirketinden Vivo Y12s modeli duyurusu geldi

Vivo şirketinden Vivo Y12s modeli duyurusu geldi

 

Son dönemlerin en popüler bir durumdaki akıllı telefon üreticilerinden bir tanesi olarak öne çıkmayı başaran Vivo şirketi, bugün yeni orta segmentteki telefonlarından Vivo Y12s modelinin duyurusunu yaptı. Vivo Y12s modeli, fiyatına bakıldığı zaman fazlasıyla yeterli özellikler sunmasıyla öne çıkıyor.

Çin’de merkezi bulunan akıllı telefon üreticilerinden Vivo şirketi, son aylar içerisinde bir çok yeni akıllı telefon modelini piyasaya çıkardı. Firma, şu zamana dek çıkartmış olduğu modelleri ile birlikte pazar içerisinde çok önemli bir seviyede kendisini göstermiş oldu. Bugün ise firma, hali hazır bir şekilde Asya pazarlarının bazılarında yer alan Vivo Y12s modelini öteki pazarlarla ilgili duyurmuş oldu.

Vivo şirketinin orta segmentteki akıllı telefonu olarak öne çıkan Vivo Y12s modeli, günümüzde görmüş olduğumuz orta segmentlerine bakılırsa ön plana çıkmayı başaran farklı bir özelliğe de sahip durumda değil. Öteki telefonlarla nerdeyse eşdeğer özelliklere sahip durumda bulunan telefonun en önemli özelliklerinden bir tanesi de fiyatı. Vivo Y12s modeli, sahip bulunduğu mevcut durumdaki özelliklere bakıldığında çok uygun bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor.

Vivo Y12s, Phantom Black renginin yanı sıra Glacier Blue renk seçenekleri ile alıcılarını bulmuş olacak. Söz konusu cihaz, daha öncesinde piyasaya sürülmüş olduğu Hong Kong’daki 3 GB’lik RAM ve 32 GB’lik depolama alanı gibi seçenekleri ile birlikte 142 dolar tutarındaki (1.088 Türk Lirası + vergiler) bir fiyat etiketine sahip durumdaydı. Telefonun söz konusu bu kurulumla az daha üst seviyedeki bir fiyata sahip durumda bulunacağını ifade edebiliriz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close