Mobil

Vivo şirketi U10 modelini tanıttı

Vivo şirketi U10 modelini tanıttı

 

Çin asıllı teknoloji üreticileri arasında yer alan Vivo şirketi, Hindistan içerisinde gerçekleştirmiş olduğu bir etkinlik aracılığıyla yeni akıllı telefonlarından ”U10” modelini duyurmuş oldu. 5.000 mAh gücündeki bataryası sayesinde kullanıcılar için gün boyunca rahat bir şekilde yetebilecek bir batarya performansı sunmakta olan U10 isimli model, 6.35 inç büyüklüğündeki ekranı sayesinde de HD+ bir çözünürlük sunmakta.

Giriş seviyesi içerisinde bir akıllı telefon modeli olarak öne çıkan U10 modeli, gücünü ise Snapdragon 665 isimli işlemciden almakta. Bu söz konusu işlemciye de maksimum 4 GB’lik bir RAM ile birlikte 64 GB’lik bir depolama alanı eşlik etmiş oluyor.

8 megapiksel özelliğindeki ön kameranın yer almakta olduğu Vivo U10 isimli model, 3’lü bir arka kamera kurulumuna da üzerinde yer veriyor.

Bütün bu özellikleri ile beraber duyurusu yapılan Vivo U10 modelinin 3 GB’lik bir RAM ile 32 GB’lik bir depolama alanı sunan versiyonunun fiyatı 126 dolar tutarında (yaklaşık olarak 715 Türk Lirası tutarı + vergiler), 3 GB’lik bir RAM ve de 64 GB’lik bir depolama alanı sunan versiyonunun fiyatı da 140 dolar (yaklaşık olarak 800 Türk Lirası tutarında + vergiler) şeklinde belirlenmiş bir vaziyette. Modele ait olan en üstün özellikler sunan 4 GB’lik bir RAM ve de 64 GB’lik bir depolama alanı sunan seçeneğinin fiyatı da 155 dolar tutarında (yaklaşık olarak 880 Türk lirası tutarında + vergiler) bir fiyatla satın alınabilmekte. Ürünün satış işlemleri ise, 29 Eylül tarihinden itibaren başlamış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close