Oyun

Uzaydan Gelen Fırtına Bölge Seçimi

Uzaydan Gelen Fırtına Bölge Seçimi

 

GeoStorm Android Bulmaca ve Gizem oyunu ile karşınızdayız. Sinema filminden uyarlanılarak yapılan Mobil oyun ile fazlası ile eğleneceksiniz. Verdiğimiz diğer konularımızdaki android oyun tavsiyeleri ilginizi çekeceği için, onlara da göz atabilirsiniz.

GeoStrom oyununa başlamadan önce, ilgili bölgeyi seçersiniz. Seçtiğiniz bölgedeki bölümler ile hem sorunları halletmelisiniz, hem de o bölgelerden kaçmak zorundasınız

Oyun’da 4 farklı haritada çözülmesi gereken bulmacalar vardır. Bulmacayı çözerek yüklemeleri yapıyorsunuz ve bulunduğunuz ortamdaki çıkışa ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Uzaydan Gelen Fırtına Bölüm Aktif Etme
geostrom Bölümleri Aktif etme video izleyerek veya satın alım ile yapılabilir. Satın alım ile kaldırmak isteyen arkadaşlar 16 – 17 lira civarı bir parayı gözden çıkarmalı

Oyun grafikleri ve seslendirmeleri konusunda da harika bir neticeye ulaşılmış. Görsel ve efek anlamında gerçekten çok doyuruculuğa ulaşmış güzel bir Android bulmaca oyunu Geostrom. Kesinlikle ve kesinlikle bu harika oyun dünyası içerisinde yer almanızı tavsiye ediyorum.

Geostrom Dünyayı Kurtar
Geostrom Felaketinden Dünyayı Kurtar. Uydulara gerekli şemantikleri yükle ve uzaydan gelen fırtınaları durdur.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close