Mobil

Ülkemize beklentilerin daha üstündeki bir fiyatla geldi

Ülkemize beklentilerin daha üstündeki bir fiyatla geldi

 

Samsung şirketinin 2020 senesinin ilk döneminde duyurusunu yaptığı yeni telefonlarından Galaxy S10 Lite adlı model, Türkiye içerisinde resmi bir şekilde satışa çıkarıldı. Donanımsal bir durumdaki özelliklerinden dolayı Galaxy S10 modeline çok fazla benzer durumda bulunan telefonun Galaxy S10 modelinden daha da yüksek bir fiyata sahip durumda bulunması da kafaları karıştırmış oldu.

Güney Kore asıllı teknoloji devlerinden biri olarak öne çıkan Samsung şirketi, 2019 senesinde Galaxy Note10 modeli ile birlikte Galaxy S10 modelindeki amiral gemisi serileri sayesinde çok büyük bir ses getirmeyi başardı. Piyasadaki en popüler modellerinin arasına girmeyi başarmış olan telefonlara gösterilmiş olan ilgi, Samsung şirketi ekibinin de hoşuna gitmiş idi. Hal bu şekilde olunca da Samsung şirketi, 2020 senesinin ilk günleri üzerinde amiral gemisi telefonlarının ”uygun” fiyata sahip versiyonlarını tüketiciler ile buluşturmuştu.

Samsung şirketinin uygun fiyata sahip amiral gemisi telefon modelleri de, Galaxy Note10 Lite modeli ile birlikte Galaxy S10 Lite modeli şeklinde adlandırılmakta. Galaxy Note10 Lite adlı yapım da geçtiğimiz günlerde Türkiye pazarına resmi bir şekilde giriş yapmıştı. Şimdi de Samsung Galaxy S10 Lite modeli resmi bir şekilde Türkiye’de satışa çıkartılmış vaziyette.

Galaxy S10 Lite modelinin Türkiye içerisindeki fiyatı da 5.499 Türk Lirası şeklinde belirlenmiş vaziyette.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close