Uygulama

Twitter’dan çok ilginç bir özellik

Twitter'dan çok ilginç bir özellik

 

Twitter adlı platform, mobil uygulamasının yer aldığı iOS sürümü üzerinde çok daha yeni bir özelliğin testlerine başlamış oldu. Bu söz konusu özellik, bir tweete verilmiş olan yanıtın hususla ne denli ilgili durumda bulunduğunun anlaşılmasını amaç edinmiş durumda. Twitter, söz konusu bu özelliğin araştırma amacına sahip olduğunu da açıklamış durumda.

Dünya üzerindeki en büyük mikroblog paylaşım platformlarından bir tanesi olarak öne çıkan Twitter, mobil uygulamasının iOS sürümü üzerinde çok daha yeni bir özelliği test etmeye başlamış oldu. Şu anda sadece bir grup kullanıcı ile test edilmekte olan bu bu özellik, Twitter’ın verilmiş olan yanıtların konuyla alakalı olup olmadığını anlamayı talep ettiğini de gözler önüne sermiş oluyor.

Twitter platformunun resmi destek sayfası üzerinden yapılmış olan bazı önemli açıklamalara bakılırsa testlerine başlanmış olan bu özelliğin geleceği de fazlasıyla meçhul. Bu söz konusu özelliğin sadece bir aşama olduğundan açıkça söz eden Twitter platformunun yetkili isimleri, kullanıcılara çok daha iyi bir deneyim sunmanın yollarını aramakta olduklarını da açık bir şekilde ifade ediyorlar.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close