İnternet

Twitter’da Kayıt İşlemi Nasıl Olur?

Twitter’da Kayıt İşlemi Nasıl Olur?

Twitter, dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biridir. Bu nedenle her geçen gün takipçisi artmakta. Sizde Twitter’a kaydolmak istiyorsanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Gelin Twitter’a nasıl kayıt olunur? Bu soruyu cevaplayalım.

Twitter’a Kayıt Nasıl Kayıt Olunur?

Twitter’da hesap açmak için öncelikle bir e-posta hesabına sahip olmanız gerekiyor.

Twitter’ın kayıt olma sayfasını açın. Açtıktan sonra Kaydol butonuna tıklayın.

Karşınıza bilgiler isteyen bir ekran çıkacaktır. Oradaki gerekli bilgileri doldurun. Şifrenizi oluştururken harf ve sayı kullanmayı unutmayın. Çünkü en güçlü şifreler ikisinin aynı anda kullanıldığı şifrelerdir.

Kaydol butonuna tıklayın.

Kaydol butonuna tıkladıktan sonra, telefonunuzu onaylamanız gerekecektir. Telefon numaranızı yazın ve devam edin. Eğer telefon numaranızı vermek istemiyorsanız geç butonuna tıklayın.

Bir sonraki aşamada @ ile başlayan bir kullanıcı adı almalısınız. İnsanlar bu ad ile sizi rahatlıkla bulabilir. Bu aşamayıda tamamladıysanız sonraki butonuna tıklayın.

Daha sonra karşılacağınız ekranda profil fotoğraf eklemeniz istenecek. Arzu ederseniz bilgisayarınızdan bir fotoğrafrafı seçebilirsin. Fotoğrafı da ekledikten sonra devam et seçeneğine tklayın.

Sonraki ekranda sizden nelere ilgi olduğunuzu işaretlemeniz istenecektir. İlgili olduğunuz konuları işaretleyin ve devam edin.

Arkadaşlarımı bulmak istiyorum yazsını göreceksiniz. İsterseniz mail adreslerinizden arkadaşlarınızı çekebilirsiniz. Bu seçeneği geçmek istiyorsanız geç butonuna tıklayın.

Tüm bu işlemleri sorunsuz bir şekilde yaptıysanız artık Twitter’a kayıt oldunuz. Twitter’ın giriş sayfasından giriş yaparak Twitter’ın tadını çıkartabilirsiniz.

 

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close