Uygulama

Twitter’a gelecek o özellik ücretli mi olacak?

Twitter'a gelecek o özellik ücretli mi olacak?

 

Twitter platformunun bir müddettir üstüne çalışmalar yapmakta olduğu bilinen ”Tweeti Geri Al” adlı özelliğin ücretli üyeler için özel olabileceği konuşulmakta. Yazılımcılardan biri olan Jane Manchun Wong aracılığıyla paylaşılmış olan bazı ekran görüntüleri, özelliği kullanma amacıyla ücretli abone olmanın gerekli olduğunu da göstermekte.

Son dönemlerin en popüler sosyal medya ağlarından bir tanesi olara öne çıkan Twitter, söz konusu bu platformu güncel tutma amacıyla yeni özellikler üstünde çalışmayı da sürdürüyor. Firmanın üstünde çalışmakta olduğu bilinen bu özelliklerden bir tanesi de ‘Tweeti geri al’ adlı buton. İsminden de açık bir şekilde anlaşılabilecek oluğu gibi bu özellikle kullanıcılar, paylaşmış oldukları herhangi bir tane tweeti yayınlanmadan çok kısa bir süre önce silebiliyor olacaklar.

İlk defa yazılımcılardan Jane Manchun Wong aracılığıyla ortaya çıkartılmış olan söz konusu bu özellikle alakalı olarak çok daha yeni detaylar da gelmeyi sürdürüyor. Wong aracılığıyla paylaşılmış olan yeni bazı bilgilere bakılırsa sosyal medyanın dev ismi, bu söz konusu özelliği sadece ücretli kullanıcılarla ilgili olarak aktif hale getirecek olabilir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close