İnternet

Twitter yeni bir özellik üstünde çalışmalara başladı

Twitter yeni bir özellik üstünde çalışmalara başladı

 

Reklamların sadece tek bir gelir kaynağı olmasını istememekte olan Twitter, Tweetdeck ile ilgili olarak ücretli abonelik modelinin yanı sıra tweetlere bahşişte dahil olmak üzre bir takım seçeneği göz önünde bulundurmakta. Twitter adlı platformun yeni uygulamalarını tam ne zaman ve hangi bölgeler üzerinde test etmeye başlayacak olduğu da halen bilinmemekte.

Dünya üzerindeki en popüler sosyal medya platformlarından bir tanesi olarak öne çıkan Twitter platformu, gelirlerini çoğaltabilme amacıyla çok daha yeni yollar aramayı sürdürüyor. Bloomberg aracılığıyla aktarılmış olan bazı bilgilere bakılırsa mikro blog sitesi; tweetler için bahşiş atmanın yanı sıra Tweetdeck kısmına abone olma ile birlikte ücretli profil özelleştirmeleri benzerindeki bir dizi seçeneği de değerlendirmeye başladı.

Özellikle de içerik üretici insanlar tarafından çok sık bir şekilde kullanılmakta olan bir Twitter yönetim uygulaması olarak öne çıkan Tweetdeck, bir takım premium içeriklerin yanı sıra sponsorlu gönderiler haricinde komple bedava bir uygulamadır. Fakat Bloomberg platformunun yapmış olduğu habere bakılırsa Twitter, tweetdeck ile ilgili olarak bir aylık abonelik uygulaması başlatıp çok daha yeni bir gelir kaynağı ortaya çıkarmayı planlamakta.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close