Teknoloji

Twitter platformundan cevaplara abone olabilme özelliği

Twitter platformundan cevaplara abone olabilme özelliği

 

Sosyal medya üzerinde yer alan platformlar, sahip olmuş oldukları kullanıcıların kullanımlarıyla alakalı deneyimini en üst seviyede tutabilmek amacıyla devamlı bir şekilde platformlarını yenilemeyi sürdürüyor. Yapmış oldukları yenilikleri de ilk önce sınırlı bir sayıda kullanıcıya özel olarak yayınlamakta.

Gerçekleştirilmiş olan yeniliğin sınırlı bir sayıda kullanıcıya paylaşılmış olmasıyla birlikte özelliğin kullanıcılar tarafından beğenileceği mi yoksa beğenilmeyeceği mi, kullanılacağı mı, kullanılmayacak olduğu mu test edilmiş ve açık bir şekilde öğrenilmiş olmakta.

Resmi bir Twitter hesabı üstünden paylaşım gerçekleştirmiş olan Twitter isimli platform; ”Büyük bir ihtimal ile takip etmiş olduğunuz pek çok kişiden bildirim almış oluyorsunuzdur. Artık ilgilenmiş olduğunuz bir tweet’e yanıt geldiği zamanda bildirim alabiliyor olacaksınızdır. Yeni gelecek olan bu özellik ise iOS işletim sistemi ile Android işletim sistemi üzerinde test etmeye başlamış olduk” şeklindeki ifadelerine yer verdi.

Kısa bir şekilde ”yanıtlara abone olabilmek” şeklinde tanımlayabilecek olduğumuz bu özellikle beraber tweet’lere gelmiş olan cevaplardan seçmiş olduklarınızla alakalı bir gelişme olduğu zaman hızlı bir şekilde bildirim alabilmektesiniz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close