Uygulama

Twitter platformu yeni özellikler üzerinde çalışıyor

Twitter platformu yeni özellikler üzerinde çalışıyor

 

Popüler bir durumdaki sosyal medya platformları arasında yer alan Twitter, platformu çok daha güncel tutabilmek amacıyla devamlı olarak yeni özellikler test etmekte. Android Police platformunun paylaşmış olduğu yeni bir tane rapor da sosyal medya devi firmanın yeni bir özelliği test etmiş olduğunu açığa çıkartmış duruma. Yeni getirilecek bu özelliğin en son tweetinizi devam ettirmenize izin verebilecek çok önemli bir yenilik olacağı söylenmekte.

Şu an içerisinde test aşamalarında bulunduğu açıklanan bu özellik, 280 taneden daha çok karakter içeriğinde barındıran bir tweet dizisi oluşturmuş olduğunuzda daha sonraki tweeti veyahut tweetleri direkt olarak başlangıç kutusundan ilave edebilmenize imkan tanıyor olacak. Kısaca söylemek gerekirse uzun bir tane tweet serisine yer vermiş olduğunuz paylaşımlarla ilgili olarak tweetleri teker teker yollamanıza gerek kalmıyor olacak ve tamamını tek bir defada yazıp gönderebileceksiniz.

Twitter isimli popüler platform, insanların fikirlerini belirtebilecek olduğu ve her bir hususta yorum gerçekleştirebileceği bir sosyal medya uygulamasıdır. Platform üzerinde yer alan karakter sınırlaması da kullanıcıların aslında çok daha uzun olan düşünceleriyle birlikte duygularını ifade edebilmelerini sınırlandırmakta. Hal bu şekilde olduğundan dolayı da kullanıcılar, yeni tweetlerini daha önceki attıklarının altına ilave ederek sürdürmek mecburiyetinde kalıyor.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close