Uygulama

Twitter için yeni bir güncelleme geldi

Twitter için yeni bir güncelleme geldi

 

Mobil uygulamasıyla ilgili çok daha yeni bir özellik yayınlamış olan Twitter platformu, kullanıcıların bir tane tweetin kaç defa alıntılanmış olduğunu ve söz konusu alıntılarda tam olarak neler yazılmış olduğunu da görmesini olanaklı kılmış durumda.
Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Twitter, geçtiğimiz dönemde test ettiği yeni bir özelliği daha kullanıcıların hizmetine sundu. Söz konusu özellik ile birlikte artık Twitter kullanıcıları, herhangi bir tweetin retweet ve beğeni sayısının dışında alıntılanma sayısını da görebilecekler.

Sabah saatlerine doğru Twitter Destek (Twitter Support) resmi Twitter hesabının üstünden özel yeni bir video paylaşmış olan Twitter platformu, alıntılanmış olan tweet görüntüleme özelliğini de resmi bir şekilde duyurmuş bulundu. Bundan böyle Twitter kullananlar hem bir tane tweetin kaç defa alıntılanmış olduğunu görüntüleyebiliyor olacaklar hem ise bütün alıntılamaları aynı tweet yanıtlarında olduğu gibi tek bir sayfa üzerinde görebiliyor olacaklar.

Twitter platformu sen seneler üzerinde platformu çok daha şeffaf hale getirebilmek amacıyla çok fazla çaba sarf etmekte ve alıntıları göstermeyle alakalı özellikte bu söz konusu çalışmanın çok önemli bir parçası. Öte yandan bütün alıntıların yanıtlar gibi tek bir sayfa üzerinde görüntülenebiliyor durumda bulunması kullanıcı deneyimi yönünden de tamamen pozitif bir gelişmedir.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close