Teknoloji

Twitch platformundan özür geldi

Twitch platformundan özür geldi

 

14 milyon tane takipçi ile birlikte Twitch isimli platformun en popüler isimleri arasında yer alan ve ”Fortnite Guy” ismi ile de tanınan Ninja, geçmiş olduğumuz gün almış olduğu bir karar ile Amazon’un sahibi olduğu platformu bırakıp Microsoft şirketine ait olarak faaliyet gösteren Mixer’e geçmiş olduğu konusunda bir duyuruda bulunmuştu.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde de Twitch platformu, Ninja isimli Twitch hesabı üzerinden bir tane canlı yayın başlatmış oldu ve bu canlı yayın esnasında ise cinsel içerikler gösterilmeye başlandı. Ninja ise, söz konusu bu duruma adeta ateş püskürmüş oldu. Şimdi ise Twitch isimli platform, konu ile alakalı açıklamalar gerçekleştirdi.

İki saatten çok daha uzun süre devam eden ve 4 milyon taneden çok kişi tarafından izlenmiş olan bu yayınla alakalı olarak konuşma gerçekleştiren firmanın CEO’su görevindeki Emmett Shear, Ninja’dan özür dilemiş olduğunu ifade etti ve yaşanmış olan olayla alakalı olarak gerekli soruşturma sürecinin başlatılmış olduğu konusunda bir açıklama yaptı. Shear, alakalı bu hesabın kaldırılmış olduğu ve süreç bitinceye kadar herhangi bir şekilde reklamın da yapılmayacak olduğunu açık bir şekilde ifade etmiş oldu.

Konu ile alakalı bir şekilde meydana gelecek gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close