Uygulama

Tweet paylaşma menüsü üzerinde değişiklik yapıldı

Tweet paylaşma menüsü üzerinde değişiklik yapıldı

 

iOS işletim sistemi ile birlikte Android işletim sisteminin kullanıcıları, tweetleri direkt olarak mesaj aracılığıyla arkadaşlarıyla hızlı bir biçimde paylaşabilmekteler. Kullanıcıların deneyimlerini çok önemli bir seviyede iyileştirmiş olan bu özellik, Android işletim sistemi için tekrardan tasarlanmış bir durumda.

Sosyal medyanın devlerinden biri olan Twitter platformu, Android işletim sistemi üzerinde yer alan Direkt Mesaj kısmının arayüzünü değiştirmiş olduğu konusunda bir duyuru yaptı. Amerika Birleşik Devletleri asıllı firmanın söz konusu bu hamlesi, hiç bir şekilde şüphe yokki Android işletim sistemi kullanıcılarının platform üzerinde daha uzun bir zaman geçirebilmesini sağlamış olacaktır. Zaten aslında Twitter platformunun da maksadı bu yönde.

Pekala, tweetleri farklı kullanıcılar ile direkt olarak nasıl patlaşacak olduğunuzu biliyor musunuz? Twitter platformuna gelmiş olan bu özelliğini kullanabilmek amacıyla yapmanız gerekli olan tek bir şey, istediğiniz tweetin sağ alt kısmında yer alan ”Paylaş” isimli ikona basmak ve karşınızda açılmış olan ”Direkt Mesaj ile gönder” şeklindeki seçeneğe dokunmak. Öte yandan en sık konuşmuş olduğunuz arkadaşlarınız da sizler için özel bir öneri şeklinde sunulmakta. Böylelikle de göndermeyi talep ettiğini tweeti daha da hızlı bir biçimde ulaştırma şansına sahip olmaktasınız.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close