Uygulama

Tinder için yeni bir özellik

Tinder için yeni bir özellik

 

Dünya üzerinde en fazla kullanılmakta olan arkadaşlık uygulamalar arasında yer alan Tinder yeni bir tane güvenlik önlemini devreye alma konusunda hazırlık yapıyor. COVID-19 virüsünden olayı tanışma uygulamaları konusuna bir artış yaşanmasından dolayı uygulamanın bir takım rakipleri de ortaya çıkmaya başlamış oldu.

Yeni bir takım yatırımlar yapmayı aralıksız olarak sürdüren Match Group (Tinder adlı uygulamanın sahibi) güvenlik hususuna çok önemli bir yatırım yapma konusunda karar vermiş oldu. Hiç bir şekilde kar amacı gütmeden sabıka kayıtlarını yayınlamakta olan Garbo ismine sahip bir kuruluşa yatırımda bulunmaya karar vermiş bulunan Match Group, Tinder adlı uygulamaya da yeni bir özellik ilave etmeye hazırlanmakta. Bu söz konusu özelliğin de yalnızca Tinder adlı uygulama ile sınırlı kalmayacağı açık bir şekilde ifade ediliyor.

Tinder adlı uygulamada kimlerle eşleşmiş olduğunuzu kestirememekte ve güven duymamaktaysanız eğer bu yeni özellikle beraber artık güvenliğinizi çoğaltmanız da olanaklıdır. Özellikle eşleşmiş olduğunuz kişi ile buluşmayı planlamaktaysanız, karşınızda yer alan insanın bir suçlu olup olmadığı veyahut niyeti hususunda bazı şüpheleriniz var ise Tinder adlı uygulama sizin açınızdan çok iyi bir güven telkin etmiş olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close