Uygulama

Tinder için görüntülü görüşme özelliği geliyor

Tinder için görüntülü görüşme özelliği geliyor

 

Arkadaşlık uygulamalarından biri olan Tinder, koronavirüs günleri içerisinde evlerinden çıkamamakta olan kullanıcılarıyla ilgili olarak görüntülü görüşme özelliğinin testlerine başlamış durumda. Tinder, bahsi geçen bu görüşmeler içerisinde yaş kısıtlamalarına uyulmaya devam edilecek olduğunu da belirtti.

Dünya üzerinde yer alan en popüler ‘’arkadaşlık’’ uygulamaları arasında kendisine yer bulan Tinder, yeni bir özelliği test etmeye başlamış olduğu konusunda duyuruda bulundu. Aslında Tinder ismine sahip olan popüler uygulama, daha öncesinde de görüntülü görüşme özelliğiyle alakalı olarak birkaç deneme gerçekleştirmiş, fakat bu söz konusu özelliği hiçbir zaman gerekli görmemiş idi. Fakat koronavirüs pandemisinden dolayı insanların sosyal mesafe kuralına uyma konusunda mecburiyet duymaları ve birbirleriyle fiziksel görüşme yapmalarının mümkün bir durumda bulunmaması, Tinder adlı uygulamada bu şekilde bir özelliği geliştirmeye itmiş vaziyette.

Tinder adlı uygulama üzerinde görüntülü görüşme yapmak çokta basit bir durumda olacak. Bir kişiyle eşleşerek sohbete başlandığı zaman, sohbet penceresinin üzerinde görüntülü görüşmeye hazır durumda bulunduğunu ifade eden bir tane kamera ikonu yer alıyor olacak. İki tarafta bu söz konusu ikona dokunacak olursa, görüntülü görüşme başlamış olacak.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close