Uygulama

Tinder için canlı bilgi yarışmaları yolda

Tinder için canlı bilgi yarışmaları yolda

 

Ortak ilgi alanları bulunan insanların birbirleriyle eşleşebilmekte olduğu çöpçatan uygulamalarından biri olarak öne çıkan Tinder, kullanıcılarının karşılıklı bir şekilde bilgi yarışmalarında yarışabilecek oldukları çok önemli bir özellik üstünde çalışmalar yaptığını resmi bir şekilde doğruladı.

İnsanların bulunmakta oldukları lokasyona yakın konumda bulunan ve kendi ilgi alanlarıyla eşleşmekte olan kişilerle tanışmalarını basitleştiren sosyal medya platformlarının arasında en popülerlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Tinder, kullanmakta olduğu çok başarılı stratejilerle beraber dünyanın tamamında 50 milyon taneden çok kullanıcıya da sahip.

Çöpçatanlığını koruyabilmek amacıyla mevcut durumdaki stratejilerine her geçtiğimiz gün yeni bir tanesini ilave ederek kullanıcılarının platform üstünde çok daha fazla zaman geçirmesini sağlamış olan Tinder, daha öncesinde eşi ve benzerini görmemiş olduğumuz çok yeni bir konseptle karşımıza çıkmış oluyor.

Tinder aracılığıyla doğrulanmış olan söz konusu bu yeni bir özellikle beraber Tinder kullanan kişiler birbirleri ile canlı bir şekilde bilgi yarışmasına girebilmekteler. Yarışmacı duruma bulunan Tinder kullanıcıları soruları yanıtladığı esnada talep eden kullanıcılar da seyirci şeklinde söz konusu bu yarışmayı izleyebilmekte ve yorum yazarak yarışmaya eşlik edebilmekte.

Etiketler

teknologram

Teknologram.com sitesi içeriği tamamen bilgi amaçlı olup Teknoloji hakkında güncel hayata dair merak edilen tüm konuları ele alan ve en doğru bilgileri en güncel haliyle okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan teknoloji sitesi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Et

Close
Close
Close